Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис шафи вогнестійка Griffon FSL.180.K
Вогнестійкі сейфи серії FSL призначені для зберігання та захисту від пожежі великих обсягів архівних документів і габаритних цінностей. Стійкість до злому — ДСТУ EN 14450:2019, клас S2. Вогнестійкість — клас LFS 30P за ДСТУ EN 15659. Особливості конструкції — двостінна конструкція, простір між зовнішнім і внутрішнім корпусами заповнений теплоізоляційним наповнювачем, що забезпечує захист від вогню.
Особливості Griffon FSL.180.K:
- сейф сертифікований за класом вогнестійкості — LFS 30 P за ДСТУ EN 15659
- сейф сертифікований за класу зламостійкості – S2 за ГОСТ EN 14450
- захист від висвердлювання та вибивання замка та ригелів
- товщина захисного шару зі спеціальним вогнестійким наповнювачем — 43 мм
- ригельна система двосторонньої дії, ригелю обертаються, діаметр ригеля 25 мм
- антизрізи з боку петель
- передбачене анкерне кріплення до підлоги
- термострічка BASF (Німеччина) по периметру дверей
- ключовий сертифікований сейфовий замок STUV (Німеччина) класу VDS1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1795 |
| Вага | 162 |
| Зламостійкість | S2 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 168.8х60.4х35.3 см |
| Внутрішній об'єм | 360 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 179х69х50 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Клас зламостійкості | S2 |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 43 мм |
| Товщина лицьової панелі | 43 мм |
| Колір | Антрацитово-Сірий, Кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001) |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 55 470 ₴






