Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф офісний Ferocon БЛ-185К.П4.7035
Чотири полиці в цій моделі шафи-сейфа поділяють внутрішній простір на п'ять незалежних секцій. Тобто вміст вашого металевого "охоронця" ви зможете грамотно та раціонально розсортувати на п'ять категорій, що забезпечить оперативну та ефективну експлуатацію цього виробу.
Особливості сейфа Ferocon БЛ-185К.П4.7035:
- Суцільнозварна конструкція корпусу з листового металу.
- Завдяки ригелям, що крутяться, їх неможливо спилити.
- Дворигельний механізм.
- Діаметр ригелів 25 мм.
- Двері сейфа відчиняються на 100 градусів.
- Внутрішні петлі захищені від зрізу.
- Захист дверей електронним кодовим замком.
- Для кріплення до стіни та підлоги є анкерні отвори.
- Механічний ключовий замок
- Чотири знімні полиць
- Внутрішні петлі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5104 |
| Вага | 45 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 180х46х34 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Офісний |
| Товщина бічних стінок | 1,2 мм |
| Товщина лицьової панелі | 1,2 мм |
| Колір | Сірий (7035) |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 12 090 ₴




