Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогневогнестійкий Griffon CLE II.120.E CREAM
Вогнезлостійкі сейфи TM Griffon серії CLE II сертифіковані Європейським органом сертифікації ECB-S по II класу опору до зламу EN 1143-1, мають захисний шар корпусу та двері — фортифікаційний зламостійкий бетон завтовшки 55 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659. Ключові особливості сейфів серії CLE II Cream — оригінальний кремовий колір фарбування, наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу в багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування і тристороння система замикання. Сейфи серії CLE II комплектуються сертифікованими сейфовими замками — STUV або M-LOCKS і німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon CLE II.120.E CREAM:
- Високий рівень безпеки — Grade II в системі ECB-S (Німеччина).
- Дверцята сейфа обладнані потужною ригельною системою замикання чотиристоронньої дії.
- Надійний ригельний механізм, що блокує двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, які діють у вертикальному та горизонтальному напрямках. Обладнаний нерухомими ригелями, що виключають відчинення дверей сейфа під час зрізаних петель.
- Конструкція ригельної системи унеможливлює розкриття сейфа через силовий вплив на ручку.
- Для збільшення надійності сейфа проти зламу місця кріплення замків захищені потужними гартованими пластинами з легованої сталі.
- Дві полиці (три зони зберігання).
- Наявність посиленої касової комірки (трейзера), що замикається на ключ (в комплекті 2 ключі).
- Обладнаний електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди) високої секретності, сертифікованим на відповідність міжнародним стандартам за класом VdS2, Class B.
- Електронний замок живиться від батареї типу "крона" (9 В), яка розташована всередині сейфа. Час її функціонування 1,5-2 роки. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо ж її все-таки не встигнуть замінити — то на зовнішній частині замка містяться дві клеми, приклавши до яких іншу батарею, Ви зможете живити замок, ввести код і відчинити сейф.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
- Передбачені два варіанти кріплення сейфа до підлоги: або безпосередньо за допомогою анкерних болтів до підлоги (через два монтажні отвори), або за допомогою спеціального кронштейна (8 монтажних отворів). Монтажний комплект для кріплення сейфа за допомогою кронштейна до комплекту постачання не входить і за потреби заводиться додатково.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Кремовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7004 |
| Вага | 450 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 109х39х33 см |
| Внутрішній об'єм | 140 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 120.6х50х50 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | II |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 55 мм |
| Товщина лицьової панелі | 55 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 65 700 ₴







