Опис сейф-вогнезламостійкий Griffon CLE II.68.E WHITE GOLD
Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CLE II сертифіковані Європейським органом сертифікації ECB-S по II класу опору до зламу EN 1143-1, мають захисний шар корпусу та дверей
фортифікаційний зламостійкий бетон завтовшки 55 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659.Ключові особливості сейфів серії CLE II наповнення їхніх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та тристороння система замикання. Корпус і двері сейфа CLE II.68.E WHITE GOLD пофарбовані в глянсовий білий колір. Завдяки чому сейф має сучасний та стильний вигляд. Сейф укомплектований висувними шухлядами, нішами та має внутрішню підсвітку. Сейфи серії CLE II комплектуються сертифікованими сейфовими замками — STUV або M-LOCKS і німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon CLE II.68.E WHITE GOLD:
- Ригельна система чотирибічного замикання — 7 хромованих обертових ригелів Ø 25 мм, антизрізи з боку петель
- Місця кріплення замків захищені потужними гартованими пластинами з легованої сталі
- Двері на зовнішніх петлях, відчиняються на 180°
- Обладнаний термострічкою BASF (Німеччина) периметром дверей
- Одна скляна полиця з двома зонами зберігання
- Має функцію внутрішньої підсвітки
- Укомплектований двома шухлядами та нішами
- Товщина захисного шару — 55 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6990 |
| Вага | 290 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 57х39х33 см |
| Внутрішній об'єм | 73 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 68.6х50х50 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | II |
| Особливості | Позолочений замок |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 55 мм |
| Товщина лицьової панелі | 55 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 109 320 ₴









