Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогнезламостійкий Griffon CLE II.60.K
Вогнезлостійкі сейфи TM Griffon серії CLE II сертифіковані Європейським органом сертифікації ECB-S по II класу опору до зламу EN 1143-1, мають захисний шар корпусу та двері — фортифікаційний зламостійкий бетон завтовшки 55 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659. Ключові особливості сейфів серії CLE II — наповнення їхніх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та тристороння система замикання. Сейфи серії CLE II комплектуються сертифікованими сейфовими замками — STUV або M-LOCKS і німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon CLE II.60.K:
- Високий рівень безпеки — Grade II в системі ECB-S (Німеччина).
- Дверцята сейфа обладнані потужною ригельною системою замикання чотиристоронньої дії.
- Надійний ригельний механізм, що блокує двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, які діють у вертикальному та горизонтальному напрямках. Обладнаний нерухомими ригелями, що виключають відчинення дверей сейфа під час зрізаних петлах.
- Конструкція ригельної системи запобігає розкриттю сейфа через силовий вплив на ручку.
- Для збільшення надійності сейфа проти зламу місця кріплення замків захищені потужними гартованими пластинами з легованої сталі.
- Одна полиця (дві зони зберігання).
- Обладнаний ключовим сувальдним замком STUV (Німеччина) класу VDS1 сейфового типу (два ключі в комплекті).
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
- Передбачені два варіанти кріплення сейфа до підлоги: або безпосередньо за допомогою анкерних болтів до підлоги (через два монтажні отвори), або за допомогою спеціального кронштейна (8 монтажних отворів). Монтажний комплект для кріплення сейфа за допомогою кронштейна до комплекту постачання не входить і за потреби заводиться додатково
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6987 |
| Вага | 245 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 49х39х33 см |
| Внутрішній об'єм | 64 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 60.6х50х50 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Клас зламостійкості | II |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 55 мм |
| Товщина лицьової панелі | 55 мм |
| Колір | Темно-сірий з ефектом молоткової емалі |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 39 900 ₴






