Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф зламостійкий Griffon CLE I.110.E
Сейфи CLE I сертифіковані в Німеччині Європейським органом сертифікації ECB-S за I класом опору до злому EN 1143-1, мають захисний шар корпусу — фортифікаційний бетон завтовшки 25 мм і металеві двері завтовшки 10 мм. Ключові особливості сейфів серії CLE I — наповнення їх стінок зламостійким бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування, і тристороння система замикання. Сейф зламостійкий CLE I.110.E обладнаний сталевими легованими пластинами для захисту від висвердлювання і вибивання замків і ригелів, укомплектований електронним сертифікованим сейфовим замком STUV SWINGLOX.
Особливості сейфа Griffon CLE I.110.E:
- товщина металу дверей — 10 мм
- товщина металу корпусу — 25 мм
- обладнаний сталевими легованими пластинами для захисту від висвердлювання та вибивання замків і ригелів
- можливість кріплення до підлоги
- ригельна система тристоронньої дії, активні обертові хромовані ригелі діаметром 25 мм
- електронний кодовий сейфовий M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6980 |
| Вага | 252 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 105х55х30 см |
| Внутрішній об'єм | 173 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 110х60х39.3 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | I |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Стійкий до ламання |
| Товщина бічних стінок | 25 мм |
| Товщина лицьової панелі | 25 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7040) |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 62 700 ₴





