Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогнетривкий Griffon CL III.120.K.C
Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL III сертифіковані по 3 класу ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару — 40 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659. Ключові особливості сейфів серії CL III — наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та ригельна система. Сейфи серії CL III комплектуються сертифікованими сейфовими замками та німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon CL III.120.K.C:
- Сейф сертифікований по 3 класу зламостійкості ДСТУ EN 1143-1
- cейф відповідає класу вогнестійкості LFS 30 P по ДСТУ EN 15659
- протизламна система перезакривачів
- сталеві гартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків і ригелів
- чотиристороння система замикання, 5 активних хромованих обертових ригелів діаметром 25 мм і 3 антизрізи з боку петель
- термострічка BASF (Німеччина) по периметру дверей
- захисна куля корпусу та дверей — фортифікаційний зламостійкий бетон завтовшки 40 мм
- анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
- розміри вказані без урахування витичних частин: замка, ручки, петель
- товщина металу каси 6 мм
- механічний сертифікований сейфовий замок LaGard (США) + ключовий сертифікований сейфовий замок STUV (Німеччина)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 3 клас |
| Тип замка | Механічний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6959 |
| Вага | 360 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 108.4х42х36.3 см |
| Внутрішній об'єм | 165 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 116.4х50х50 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Механічний кодовий |
| Клас зламостійкості | III |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 40 мм |
| Товщина лицьової панелі | 40 мм |
| Колір | Темно-сірий з ефектом молоткової емалі |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 59 670 ₴



