Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогнезламостійкий Griffon CL III.50.E
Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL III сертифіковані за третім класом ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару — 40 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659. Ключові особливості сейфів серії CL III — наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та ригельна система. Сейфи серії CL III комплектуються сертифікованими сейфовими замками — STUV або M-LOCKS і німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon CL III.50.Е:
- Високий ступінь безпеки (3 клас захисту), підтверджена сертифікатом ЦСБО (центр сертифікації банківського обладнання).
- Дверцята сейфа обладнані потужною ригельною системою замикання чотиристоронньої дії.
- Надійний ригельний механізм La GARD (США), блокувальні двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, що діють у вертикальному та горизонтальному напрямках. Один нерухомий ригель, що запобігає відчиненню дверей сейфа під час зрізаних петель.
- Конструкція ригельної системи унеможливлює розкриття сейфа через силовий вплив на ручку.
- Для збільшення надійності сейфа проти зламу місця кріплення замків захищені потужними гартованими пластинами з легованої сталі.
- Одна полиця (дві зони зберігання).
- Обладнаний електронним кодовим замком STUV SWINGLOX (Німеччина) високої секретності, сертифікованим на відповідність міжнародним стандартам (клас VDS2, class B).
- Електронний замок живиться від батареї типу "крона" (9 В), яка розміщена всередині кодонабірника із зовнішнього боку сейфа. Час її функціонування 1,5-2 роки. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Батарею треба замінити, попередньо знявши кодонабірник проворотом проти годинникової стрілки згідно з інструкцією.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
- Передбачені два варіанти кріплення сейфа до підлоги: або безпосередньо за допомогою анкерних болтів до підлоги (через два монтажні отвори), або за допомогою спеціального кронштейна (8 монтажних отворів). Монтажний комплект для кріплення сейфа за допомогою кронштейна до комплекту постачання не входить і за потреби заводиться додатково.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 3 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6936 |
| Вага | 140 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 39х38х29.6 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | 440-550 |
| Габарити | 47.2х46х44 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | III |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 40 мм |
| Товщина лицьової панелі | 40 мм |
| Колір | Темно-сірий з ефектом молоткової емалі |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 41 670 ₴



