Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф вогнетривкий Griffon CL II.90.K.E Pearl beige
Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL II сертифіковані за другим класом ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару — 40 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659. Ключові особливості сейфів серії CL II — оригінальний перламутрово-бежевий колір фарбування, наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу в багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого злому та ригельна система. Сейфи серії CL II комплектуються сертифікованими сейфовими замками — STUV, M-LOCKS і німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon CL II.90.K.E Pearl beige:
- Стінки сейфа наповнені фортифікаційним бетонним розчином, який гарантує підвищений захист від зламу.
- Сейф можна кріпити анкерними болтами до підлоги
- У комплекті термострічка BASF
- Конструкція обладнана чотиристоронньою ригельною системою, яка здійснюється за допомогою 5 активних ригелів діаметром 25 мм і антизрізами з боку петель.
- Окремо замиканий трейзер
- Сейф замикається електронним кодовим сейфовим замком M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2 і ключовим сейфовим замком STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1
- Зламостійкість — II клас ДСТУ EN 1143-1:2014
- Вогнестійкість-клас 30Б за ДСТУ EN 15659:2014
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6912 |
| Вага | 220 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 82.4х42х36.3 см |
| Внутрішній об'єм | 125.63 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 90.4х50х50 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | II |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 40 мм |
| Товщина лицьової панелі | 40 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 59 970 ₴




