Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогнезламостійкий Griffon F60CL I.150.ET White
Серія F60CL I являє собою унікальну лінійку продукції, здатну одночасно захищати цінні речі від зламу (перший клас) і вогню (клас LFS 60 P). Корпус і двері сейфа заповнені спеціальним вогнестійким бетоном. Сейф F60CL I.150.ET White має вбудовану ригельну систему чотиристоронньої дії, кодовий електронний сертифікований сейфовий замок M-LOCKS і дві німецькі термоленти BASF. Фальшно сейфа може бути використана як додаткова полиця.
Особливості сейфа Griffon F60CL I.150.ET White:
- Компактний сейф із привабливим дизайном, що поєднує вогнестійкість і стійкість до зламу.
- Простір між стінками корпусу та дверцятами сейфа заповнене вогнестійким бетоном. Протипожежний захист упродовж 60 хвилин (дві термоленти BASF (Німеччина), підтверджений сертифікатом згідно ДСТУ EN15659:2014 клас LFS 60P.
- Ригельна система чотиристоронньої дії (10 хромованих активних обертових ригелів, діаметр ригеля 25 мм).
- Один нерухомий ригель для фіксації дверей у прорізі у разі спроби вирвати двері сейфа.
- Система блокування ригелів, замок захищений від висвердлювання спеціальною твердосплавною пластиною.
- Три знімні полиці (чотири зони зберігання). Фальшно сейфа може бути використана як додаткова полиця.
- Касова комірка, закривається на ключ.
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
- Обладнаний електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди) високої секретності, сертифікованим на відповідність міжнародним стандартам (клас VDS2, class B).
- Замок живиться від батареї типу "крона" (9 В), яка розташована всередині сейфа. Час її функціонування 1-1,5 року. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо ж її все-таки не встигнуть замінити — то на зовнішній частині замка містяться дві клеми, приклавши до яких іншу батарею, Ви зможете ввести свій код і відчинити сейф.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Передбачена можливість кріплення сейфа анкерними болтами до підлоги (анкерний болт у комплекті постачання).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6877 |
| Вага | 420 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 137.6х50.6х43.8 см |
| Внутрішній об'єм | 305 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 152х65х65 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | I |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 72 мм |
| Товщина лицьової панелі | 72 мм |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 84 900 ₴





