Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогнезламостійкий Griffon F.30CLI.35.E BLACK GOLD
Серія F.30CLI являє собою унікальну лінійку сертифікованої продукції, спроможну одночасно захищати цінні речі від зламу (перший клас) і вогню (клас LFS 30P). Корпус і двері вогнезламостійкого сейфа заливаються високоміцним бетоном, а вбудована ригельна система вирізняється трибічним захистом, представленим кодовим замком M-LOCKS або ключовим STUV і німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon F.30CLI.35.E BLACK GOLD:
- Сертифіковані по 1 класу зламостійкості за ДСТУ EN1143-1
- Сертифіковані за класом вогнестійкості — LFS 30P за ДСТУ 15659
- Заливання дверей і корпусу — спеціальний запатентований вогневзмостійкий бетон
- Двері обладнані посиленою ригельною тристоронньою системою замикання
- Термолента BASF (Німеччина) за периметром дверей
- Можливість кріплення до підлоги анкерними болтами
- Позолочений кодовий електронний замок M-LOCKS (Нідерланди) класу VDS 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6841 |
| Вага | 81 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 20.5х33х30.1 см |
| Внутрішній об'єм | 20 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | 320-440 |
| Габарити | 35х39.5х39.5 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | I |
| Особливості | Позолочений замок |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 55 мм |
| Товщина лицьової панелі | 55 мм |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 59 670 ₴






