Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф зламостійкий Griffon HG.65.E
Стійкі сейфи TM Griffon серії HG відповідають вимогам зламостійкості 0 класу та мають товщину захисного шару 25 мм. Ключова особливість сейфів серії HG — наповненість їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багаторазово збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування.
Особливості сейфа Griffon HG.65.E:
- Двері та фронтальна частина сейфа вирізані лазером із єдиного листа стали завтовшки 10 мм. Завдяки високій точності та якості лазерної обробки металу досягається мінімальний проміжок між дверима сейфа та його корпусом, а дверне полотно є в одній площині з передньою панеллю.
- Корпус сейфа — це двостінна конструкція зі сталі, заповнена високоміцним фортифікаційним бетоном, проріз дверцят із чотирьох боків має виступ, також вирізаний лазером із єдиного листа металу.
- Надійний ригельний механізм з обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм, що перешкоджає розкриттю сейфа різальним інструментом.
- Одна знімна полиця (дві зони зберігання) у можливості розміщення полиці в п'яти положеннях за висотою для ще більшої зручності експлуатації.
- Наявність касової комірки (трейзера), що замикається на ключ (в комплекті 2 ключі).
- Внутрішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 90°.
- Система блокування замка сейфа від вибивання замок захищений від висвердлювання спеціальною твердосплавною пластиною.
- Обладнаний електронним кодовим замком Griffon.
- Замок живиться від чотирьох батарей типу "АА", які розміщені всередині сейфа. Час їх функціонування 1-1,5 року. Якщо батареї розряджаються нижче допустимого рівня — то під час кожного відкриття замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо ж їх усе-таки не встигнуть замінити — то на зовнішній частині замка містяться дві клеми, приклавши до яких нову батарею типу „крона” (9 В), Ви зможете відчинити сейф. Можливе використання батарей типу "крона" (9 В) як основне електроживлення, для чого попередньо потрібно відсоденити перехідник на сейфе.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6790 |
| Вага | 119 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 59.9х38.6х31.8 см |
| Внутрішній об'єм | 74 |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | 440-550 |
| Габарити | 65х43.5х40 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | O |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Стійкий до ламання |
| Товщина бічних стінок | 25 мм |
| Товщина лицьової панелі | 14 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7040, RAL 7035) |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 31 770 ₴



