Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Ferocon Е-135К2.Т1.7016
Збройовий сейф Е-135К2.Т1.7016. Сейф розрахований на 2 рушниці. Его відрізняється від моделі Е-130К2.Т1.7022 полягає в ще збільшеній висоті (на 5 см), і в наявності гумо-металічної скоби для фіксації (2 шт. на 2 рушниці). Також збройовий сейф обладнаний висунутим на перед патронним відділенням, що дає змогу використовувати всю корисну висоту. Є обов'язкові анкерні отвори (7,5 мм) для фіксації сейфа до стіни та до підлоги. Обладнаний двома незалежними ключовими замками. Приховані петлі, порошкова фарба, стійка до помірних хімічних і механічних впливів.
Характеристика сейфа Ferocon Е-135К2.Т1.7016:
- Зварна конструкція зі сталі
- Внутрішні петлі
- Тип замка: механічний
- Наявність ложементів
- Анкерні отвори для кріплення до стіни та підлоги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6133 |
| Вага | 15 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Відділення з ключем (трейзер) |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 135х30х20 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Менш ніж 280 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 0.8 мм |
| Товщина лицьової панелі | 1.2 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина, мм | Менш ніж 320 |
- Ціна: 5 100 ₴




