Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф вогнезламостійкий Griffon CLE II.150.K.E GUN
Сейф збройовий CLE.II.150.K.E надійно захистить зброю, документи та цінності від несанкціонованого доступу (злому) у приміщенні будинку, квартири або офісу.
Стійкість до злому: клас II у системі ECB-S (Європейський орган сертифікації — DAkkS (Німеччина), сертифікат No 1606/SA18-01А від 03.04.2018) і 2 клас за стандартом ГОСТ Р 50862-2012 і мають товщину захисного шару — 40 мм.
Відповідають класу вогнестійкості 30Б щодо EN 15659:2014.
Габаритна глибина сейфа з урахуванням ручки — 640 мм.
Високий ступінь безпеки (2 клас захисту), підтверджена сертифікатом ЦСБО (центр сертифікації банківського обладнання).
Технічні характеристики Griffon CLE II.150.K.E GUN:
- Дверцята сейфа обладнані потужною ригельною системою замикання чотиристоронньої дії.
- Надійний ригельний механізм La GARD (США), блокувальні двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, що діють у вертикальному та горизонтальному напрямках. Один нерухомий ригель, що запобігає відчиненню дверей сейфа під час зрізаних петель.
- Конструкція ригельної системи унеможливлює розкриття сейфа через силовий вплив на ручку.
- Для збільшення надійності сейфа проти зламу місця кріплення замків захищені потужними гартованими пластинами з легованої сталі.
- 2-місні переміщувані за висотою полиці (три зони зберігання) для зберігання мисливської амуніції.
- Наявність посиленої касової комірки (трейзера), що замикається на ключ, для зберігання боєприпасів (в комплекті 2 ключі).
- Обладнаний комбінацією ключового сувальдного замка STUV (Німеччина) класу VDS1 сейфового типу й електронного кодового замка M-LOCKS (Гландія) високої секретності, сертифікованого за классу VDS2. Відмикання сейфа відбувається після відкриття по черзі обох замків.
- Замок живиться від батареї типу "крона" (9 В), яка розташована всередині сейфа. Час її функціонування 1-1,5 року. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо ж її все-таки не встигнуть замінити — то на зовнішній частині замка містяться дві клеми, приклавши до яких іншу батарею, Ви зможете ввести свій код і відчинити сейф.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Відкриття сейфа ключовим замком можливе тільки після розблокування кодом електронного замка.
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
- Внутрішні поверхні сейфа обшиті м'яким оббивним матеріалом.
- У сейфі передбачена можливість під'єднання до системи сигналізації, що дасть додатково захистити збережені в сейфі цінності.
- Передбачені два варіанти кріплення сейфа до підлоги: або безпосередньо за допомогою анкерних болтів до підлоги (через два монтажні отвори), або за допомогою спеціального кронштейна (8 монтажних отворів). Монтажний комплект для кріплення сейфа за допомогою кронштейна до комплекту постачання не входить і за потреби заводиться додатково.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6119 |
| Вага | 770 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 139х49х43 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 150.6х60х60 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | II |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість одиниць збройовий | 4 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне покриття |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 55 мм |
| Товщина лицьової панелі | 55 мм |
| Колір | Темно-сірий з ефектом молоткової емалі |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 99 700 ₴




