Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф вогнезламостійкий Griffon F60CL I.150.K GUN Black
Вогнезломостійкий збройовий сейф GRIFFON F60CL.I.150.K GUN призначений для збереження документів і цінностей від небезпечних чинників пожежі та несанкціонованого доступу (зламування). Стійкий до злому: EN 1143-1, grade I (ECB-S). Вогнестійкість — LFS 60P відповідає EN 15659.
Товщина лицьової панелі — 21,5 мм, загальна товщина дверей 59 мм.
Товщина бічних стінок — 55,5 мм.
Технічні характеристики Griffon F60CL I.150.K GUN:
- Компактний сейф із привабливим дизайном, що поєднує вогнестійкість і стійкість до зламу.
- Простір між стінками корпусу та двері сейфа заповнене вогнестійким бетоном. Протипожежний захист упродовж 60 хвилин, підтверджений сертифікатом згідно ДСТУ EN15659:2014 клас LFS 60P.
- Ригельна система замикання з 10 обертовими ригелями діаметром 25 мм, що унеможливлює їх перепилювання й одним пасивним ригелем.
- Один нерухомий ригель для фіксації дверей у прорізі у разі спроби вирвати двері сейфа.
- Система блокування ригелів, замок захищений від затвердіння спеціальною твердосплавною пластиною.
- Три знімні полиці (чотири зони зберігання).
- Наявність посиленої касової комірки (трейзера), що замикається на ключ (в комплекті 2 ключі).
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
-
Обладнаний ключовим сейфовим замоком STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1.
-
Передбачена можливість кріплення сейфа анкерними болтами до підлоги (анкерний болт у комплекті постачання).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6110 |
| Вага | 420 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 137.6х50.6х43.8 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 152х65х65 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Клас зламостійкості | I |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість одиниць збройовий | 5 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 72 мм |
| Товщина лицьової панелі | 72 мм |
| Колір | Чорний (RAL 9005) |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 88 500 ₴









