Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon G.160.E GLOSS GOLD
Збройові сейфи G — Gun — це поєднання максимальної простоти, практичності та надійності. Товщина дверей сейфа становить приблизно 6 мм, товщина корпусу — 3 мм. Хромовані активні ригелі сейфа функціонують у горизонтальному та вертикальному режимах. Сейф G.160.E GLOSS GOLD укомплектований електронним кодовим замком. Сейф обладнаний спеціальним відсіком для заощадження патронів, що замикається на ключ, що підвищує комфорт його експлуатації за призначенням. Сейф G.160.E GLOSS GOLD укомплектований м'яким оббивним матеріалом, спеціальним зовнішнім оздобленням із позолоченими елементами. Сейф G.160.E GLOSS GOLD пофарбований: корпус і двері — чорний глянсовий.
Характеристики сейфа Griffon G.160.E GLOSS GOLD:
- Підвищена стійкість до злому. Тристороння ригельна система замикання з шістьма активними ригелями та трьома пасивними.
- Надійний ригельний механізм La GARD (США), блокувальні двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, що діють у вертикальному та горизонтальному напрямку.
- Обладнаний електронним кодовим замком KG Group (США) високої секретності, сертифікований за классу VDS2.
- Замок живиться від батареї типу "крона" (9 В), яка розташована всередині замка сейфа. Час її функціонування 1-1,5 року. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Батарею треба замінити, попередньо знявши кришку в нижній частині замку.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Наявність посиленого внутрішнього патронного відділення з полицею, що замикається на ключ (в комплекті 2 ключі).
- Має три полиці, що дає змогу використовувати чотири зони зберігання в сейфі для мисливських амбіцій.
- Кут відчинення дверей 180 градусів.
- Сейф відповідає всім нормам зберігання зброї за вимогами МВД.
- Комплектація LUX — інтер'єр із м'яким оббивним матеріалом.
- Спеціальне зовнішнє оздоблення (класу LUX) з позолоченими елементами. Колір дверей — чорний глянсовий RAL 9005, колір корпусу — чорний матовий RAL 9005.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5287 |
| Вага | 180 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 147.2х55.4х41.9 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 151.2х56х54 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | S1 |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 13 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне покриття |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицьової панелі | 6 мм |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 150 000 ₴










