Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon G.130.K
Збройові сейфи G — Gun — це поєднання максимальної простоти, практичності та надійності. Товщина дверей сейфа становить приблизно 6 мм (4 мм для моделі G.300), товщина корпусу — відповідно 3 мм і 2 мм. Хромовані активні ригелі сейфа функціонують у горизонтальному та вертикальному режимах, а блокувальна система представлена вбудованими кодовим та електронним замками. Сейф обладнаний спеціальним відсіком для заощадження патронів, що підвищує комфорт його експлуатації за призначенням. Сейф збройовий GRIFFON G.130.K призначений для зберігання 3 дул завдовжки до 1250 мм.
Технічні характеристики Griffon G.130.K:
- Підвищена стійкість до злому. Тристороння ригельна система замикання з чотирма активними ригелями й одним пасивним.
- Надійний ригельний механізм La GARD (США), блокувальні двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, діючими в вертикальному і горизонтальному напрямі.
- Наявність посиленого внутрішнього патронного відділення з додатковою полицею, замикного на ключ (в комплекті 2 ключі).
- Має дві полиці, що дає змогу використовувати три зони зберігання в сейф для мисливської амуніції.
- Зручні фрезеровані ложементи для зберігання трьох дул.
- Кут відчинення дверей 180 градусів.
- Сейф обладнаний ключовим сертифікованим сейфовим замком STUV (Німеччина) класу VDS 1 (в комплекті 2 ключі, довжина ключа 60 мм).
- Передбачена можливість анкерного кріплення до стіні.
- Сейф відповідає всім нормам зберігання зброї за вимогам МВД.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5314 |
| Вага | 87 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 128.8х41.4х17.7 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 131.2х42х25 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Менш ніж 280 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Клас зламостійкості | S1 |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 3 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицьової панелі | 6 мм |
| Колір | Антрацитово-Сірий (RAL 7016) |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 23 880 ₴





