Опис сейф збройовий Griffon GS.140.K
Сейф для зберігання зброї GS.140.K Griffon від компанії Паритет-К призначений для зберігання зброї в кількості 3 одиниці завдовжки до 1350 мм. Сейф серії GS для зберігання зброї має антизламну конструкцію дверей (зачеп), петлю-антизріз, вертикальний трейзер (касу) збільшеної ємності з полицею для зберігання патронів і три знімні полиці для збройових аксесуарів або документів, кишені для розміщення засобів для догляду за зброєю або магазинами, тримачі та фіксатор під шомполі, планку для навішування. Сейф укомплектований пересувним магнітним ложементом. Анкерні вузли дають змогу закріпити сейф до стіни та підлоги, забезпечуючи надійну фіксацію на стаціонарному місці. Товщина металу дверей сейфа становить 3 мм: полотно дверей — 2 мм і захисна фальш-панель дверей — 1 мм. Сейф укомплектований сертифікованим сейфовим замком STUV, трьома хромованими ригелями 25 мм, які обертаються.
Технічні характеристики Griffon GS.140.K
- Антизламна конструкція дверей (зачеп)
- Петля-антисрез
- Ригельна система замикання — 3 обертові ригелі Ø 25 мм.
- Відділення для патронів, закривається на ключ (у комплекті 2 ключі)
- Вертикальний трейзер (каса) збільшеної ємності
- 2 полиці на двері для зберігання документів або аксесуарів (знімаються)
- Кишені для розміщення засобів для догляду за зброєю або магазинами
- Тримачі та фіксатор під шомполі
- Планка для навішування
- Пересувний магнітний ложемент
- Сейф відповідає всім нормам зберігання зброї за вимогами МВД
- Товщина лицьової панелі — 4 мм.
- Товщина захисної фальш-панелі дверей — 1 мм.
- Товщина металу корпусу — 1,5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5312 |
| Вага | 42 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 139.7х34.7х23.8 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 141.2х35х30 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Клас зламостійкості | S1 |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 3 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 1.5 мм |
| Товщина лицьової панелі | 3 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7040) |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 13 950 ₴




