Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon GE.600.K.L
Сейф збройовий GRIFFON GE.600.K.L призначений для зберігання 7 дул: 5 дул завдовжки до 1325 мм і 2 дула завдовжки до 1450 мм.
Сейф стійкий до злому — EN 14450:2005, клас S1.
Товщина лицьової панелі — 3 мм.
Товщина бічних стінок — 3 мм.
Технічні характеристики Griffon GRIFFON GE.600.K.L:
- Підвищена стійкість до злому. Сталеві гартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання та вибивання замків і ригелів.
- Надійний ригельний механізм, що блокує двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, які діють у вертикальному та горизонтальному напрямку.
- Обладнаний ключовим сувальдним замком STUV (Німеччина) високої секретності, сертифікованим на відповідність міжнародним стандартам (клас VDS2, class B), у комплекті 2 ключі.
- Наявність 2 посилених внутрішніх патронних відділень, закриваються на ключ.
- Знімні навісні елементи на дверях, які переставляються: кишені для магазинів під патрони та засоби для догляду за зброєю, тримач під шомполі, гачки.
- Ложемент, який переміщається, під зброю з оптикою та знімний магнітний ложемент (встановлюється на будь-яку зручну висоту).
- Має 2 знімні полиці (3 зони зберігання) для зберігання в сейфі мисливських амбіцій.
- Внутрішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 90°.
- Передбачена можливість анкерного кріплення до стіни.
- Сейф відповідає всім нормам зберігання зброї за вимогами МВД.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5283 |
| Вага | 128 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 149.4х59.4х29.3 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 151.2х60х37 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Клас зламостійкості | S1 |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 8 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицьової панелі | 3 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7035, RAL 7040) |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 35 670 ₴




