Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon GE.450.E.L CREAM
Сейф збройовий GRIFFON GE.450.E.L CREAM призначений для зберігання 3-х дул завдовжки до 1325 мм і 2 дула завдовжки до 1450 мм.
Сейф стійкий до злому — EN 14450:2005, клас S1.
Товщина лицьової панелі — 3 мм.
Товщина бічних стінок — 3 мм.
Технічні характеристики Griffon GE.450.E.L:
- Підвищена стійкість до злому. Тристороння ригельна система замикання з чотирма активними ригелями й одним пасивним.
- Надійний ригельний механізм, що блокує двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, які діють у вертикальному та горизонтальному напрямках.
- Обладнаний електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди) високої секретності, сертифікованим на відповідність міжнародним стандартам (клас VDS2, class B).
- Замок живиться від батареї типу "крона" (9 В), яка розташована всередині сейфа. Час її функціонування 1,5-2 роки. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо ж її все-таки не встигнуть замінити — то на зовнішній частині замка містяться дві клеми, приклавши до яких іншу батарею, Ви зможете живити замок, ввести код і відчинити сейф.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Наявність посиленого внутрішнього патронного відділення з додатковою полицею, що замикається на ключ.
- Має три полиці, що дає змогу використовувати чотири зони зберігання в сейфі для мисливської амуніції, одну з полиць можна використовувати для зберігання документації формату А4.
- Внутрішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 90°.
- Зручні фрезеровані ложементи для зберігання п'яти дул.
- Передбачена можливість анкерного кріплення до стіни. Анкера до комплекту постачання не входять.
- Сейф відповідає всім нормам зберігання зброї за вимогами МВД.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Кремовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5273 |
| Вага | 114 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 149.4х44.4х29.3 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 151.2х45х37 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | S1 |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 5 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицьової панелі | 3 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 39 900 ₴





