Дерев'яний дитячий конструктор пазл "Квітка" nic 18 деталей
Різнобарвна яскрава квітка оживає разом із дерев'яним конструктором німецького виробника іграшок nic.
Комплект конструктора щільно стягнутий прозорою поліетиленовою плівкою. До його складу входить 18 деталей яскравих кольорів і кругла основа натурального кольору. Всі елементи виготовлені з натурального дерева та покриті матовими фарбами на водній основі, які підкреслюють структуру дерева та мають оксамитовий ефект.
Різноманітність кольорів обов'язково сподобається дитині: блакитні, зелені та відтінки жовтогарячих — справжнє літо в руках! Деталі конструктора якісно оброблені, вони не ковзають у руці.
У комплекті елементи таких кольорів:
- 6 блакитних
- 3 світло-зелених
- 3 жовто-гарячих
- 6 світло-жовтогарячих
Мета конструктора — скласти дерев'яні частини в межах кола так, щоб утворилася малюнок квітки або будь-яка абстракція — все залежить від дитячої фантазії. Конструктор не обов'язково складати в межах основи — малюк може побудувати різноманітні фантазійні конструкції та у вільній зоні — творчість без обмежень!
Дерев'яний конструктор «Квітка» допоможе дитині будь-якої миті відчути сонячний настрій, а також розвинути творчі навички, логіку, моторику та кольоровідчуття.
Характеристики конструктора nic:
- Тип: конструктор дерев'яний
- Тип гри: головоломка, будівництво
- Стать дитини: для дівчаток, для хлопчиків
- З'єднання деталей: немає
- Кількість деталей: 18 шт
- Матеріал: дерево
- Колір: оранжевий, жовтий, блакитний, салатовий, натуральний
- Особливості: 2 в 1: конструктор + плоский пазл
- Габарити брутто: Ширина 180 мм. Висота 20 мм. Довжина 180 мм.
- Вага: 0.30 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nic |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | iz15584 |
| Вид | Конструктори |
| Висота паковання | 20 мм |
| Довжина паковання | 180 мм |
| Кількість складових елементів | 18 |
| Ширина паковання | 180 мм |
- Ціна: 1 446 ₴








