Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні-ПК PowerBox Pro
PowerBox Pro — це компактний, але потужний мінікомп'ютер, створений для тих, хто цінує високу продуктивність, стиль, мінімалістичний дизайн і тиху роботу. Це ідеальне рішення для роботи, навчання та розваг, і все це водночас міні-ПК легко вміщується на долоні, а завдяки продуктивному процесору та швидкому SSD справляється зі складними завданнями.
Процесор і продуктивність
Комп'ютер обладнаний процесором Intel i5-12450H — 8-ядерний гібридний чип нового покоління з базовою частотою 2.0 ГГц і турбо до 4.4 ГГц для оптимального розподілу завдань і досягнення максимальної продуктивності в невеликому корпусі. Він легко справляється з багатозадачністю, обробленням графіки, офісними та професійними програмами.
Оперативна пам'ять і накопичувач
32 ГБ оперативної пам'яті DDR4 дають змогу комфортно працювати з багатьма вкладками браузера, таблицями, презентаціями без підвисань. Швидкісний SSD на 512 ГБ забезпечує блискавичне завантаження системи та програм, місце для документів, медіа та проєктів. Передбачена також можливість розширення оперативної пам'яті та SSD, це досить легко зробити завдяки простій процедурі відкручування кришки та встановлення або заміни компонентів. Можна встановити до двох SSD формату M.2 NVMe 2280 формату.
Відеокарта та графічні можливості
Вбудоване графічне ядро Intel UHD Graphics підтримує виведення зображення в 4K UHD, комфортну роботу з фото- та відеоконтентом, що робить цей міні-ПК чудовим вибором для офісу, дому, навчання та подорожей.
Операційна система та програмне забезпечення
На пристрої встановлена ліцензійна Windows 11 Pro і ви отримуєте стабільну систему з оновленим інтерфейсом і широкими можливостями для всіх користувачів. Все готове відразу до роботи, варто тільки розпакувати та під'єднати монітор, клавіатуру та мишку.
Порти та можливості під'єднання
Міні-ПК має повний комплект сучасних роз'ємів, що дає змогу під'єднувати до нього різноманітні пристрої та об'єднувати їх у єдину систему:
2 x HDMI для під'єднання відразу двох моніторів,
4 x USB 3.0, 1 х USB Typ-C для периферії, накопичувачів, ґаджетів,
LAN-порт (RJ45) для під'єднання стабільного інтернету без затримок
і 3.5 мм аудіороз'єм — для навушників або колонок.
Бездротовий модуль Wi-Fi 6 пришвидшив передавання сигналу до 270%, порівнюючи з Wi-Fi 5, а Bluetooth 5.2 збільшив швидкість передавання даних удвічі та дальність сигналу вчетверо, забезпечуючи безпроблемне під'єднання всіх пристроїв.
Охолодження й енергоефективність
Енергоефективний процесор забезпечує мінімальне споживання енергії (всього 15 Вт) і для порівняння, звичайний настільний ПК із подібною продуктивністю споживає приблизно вдесятеро більше. Система охолодження цього комп'ютера ретельно спроєктована для ефективного розподілу тепла та роботи на мінімальному рівні шуму за 45 децибелів, що набагато тихіше від традиційного настільного ПК. Ви можете легко зосередитися на роботі, працювати, вчитися або просто відпочивати, не відвертаючи уваги на шум.
Компактний дизайн і можливість кріплення
Міні-ПК PowerBox Pro має ультракомпактні розміри 140х130х50 мм і вагу 430 г, які дають змогу розмістити пристрій навіть у найменшому просторі, не захаращуючи простір — на робочому столі, на полиці або під монітором. Він займає у 40 разів менше місця, ніж звичайний настільний комп'ютер, роблячи його ідеальним для збереження простору та підтримки продуктивності.
До комплекту входить зручне кріплення VESA і ви легко можете закріпити міні-ПК на задній панелі монітора або на стіні, звільняючи робочий стіл і забезпечуючи зручне розташування.
Міні-ПК PowerBox Pro гармонійно вписується в будь-яке робоче оточення, зберігаючи некидання і чітку стилістику, а міцний алюмінієвий корпус не тільки має преміальний вигляд, але й ефективно розсіює тепло.
Для кого підійде цей міні-ПК?
Завдяки своїм габаритам і потужності міні-ПК стане незамінним помічником для широкого кола користувачів, на роботі, навчанні та вдома, як стильне доповнення інтер'єру або для економії простору й енергії. Також його легко брати в подорожі, позаяк він легко поміщається в сумку або рюкзак і під'єднується в будь-якому місці.
ACEPC PowerBox Pro — це максимум функціональності в компактному форматі й один із найбільш енергоефективних міні-ПК у своєму класі. Якщо ви втомилися від громіздких системних блоків, то цей міні-ПК відкриє для вас новий рівень мобільності та ефективності!
Захист у мережі
Використання PFSense гарантує безпечне та надійне з'єднання з інтернетом, забезпечуючи захист особистих даних. PFSense — це операційна система з відкритим вихідним кодом, створена для побудови надійних мережевих пристроїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acepc |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC вхід | 1 |
| LED індикатори | Є |
| RAM | 32 GB |
| RJ45 | 1 |
| SSD пам'ять ПЗУ | SSD 512 МБ |
| TF card пам'ять ПЗУ | Не підтримується |
| TPM | 2.0 |
| Type C | 1 |
| USB30 | 2 |
| Інтегрована графіка | Intel HD Graphics |
| Артикул | 1297 |
| Аудіо вихід | 3,5 jack x1 |
| Аудіо вхід/вихід | 1 |
| Вага, г | 485 |
| Вбудований 3G | Немає |
| Вбудований 4G | Немає |
| Вид | Неттопи |
| Відео виходи | HDMIx2 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дата випуску процесора | 1 квартал 2022 г |
| Енергоспоживання процесора | 45 |
| Живлення | 1 |
| Кеш 1-го рівня процесора | 80K (на ядро) |
| Кеш 2-го рівня процесора | 1.25 Мб (на ядро) |
| Кеш-пам'ять | 12 мб |
| Кодова назва процесора | Alder Lake i5-12450H |
| Комплектуючі | Аксесуари, Блоки живлення, Модулі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Критична температура процесора | 100 |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Макс частота процесора у Turbo Boost | 4.40 ГГц |
| Максимальна тактова частота у режимі Turbo | 4.40 ГГц |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Мережа | 100M |
| Множник процесора | Заблокований |
| Номер процесора | i5-12450H |
| Об'єм пам'яті ОЗУ | 32 GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Підтримка Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Підтримка WIFI | Wi-Fi 6 |
| Розмір | 140х130х50 мм |
| Розмір кешу 3-го рівня процесора | 12 Мб (всього) |
| Сокет процесора | BGA1744 |
| Техпроцес процесора | 7-нм |
| Тип Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Тип WIFI | Wi-Fi 6 |
| Тип пам'яті ОЗУ | DDR4 |
| Частота процесора | 4,40 ГГц |
- Ціна: 19 776 ₴



