Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна гірлянда Lesko Y005 Snowman Кольорове світло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8660-31134 |
| Вид | Тайські кульки (Cotton-balls) |
| гарантія | 1 місяць |
| Довжина проводу з лампами | 0.5 м |
| Додаткові характеристики | 8 режимів; матеріал оболонки: ПВХ; колірна температура: 3000 К; світловий потік: 3500 лм; розміри кулі: 8х8 см; кнопка перемикання режимів: на кабелі; довжина кабелю живлення: 3.5 м |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Клас захисту IP | IP54 |
| Кількість джерел світла, шт. | 10 |
| Кількість кольорів | 4 |
| Контролер | З контролером |
| Потужність | 0.06 Вт |
| Призначення | На камін |
| Напруга, В | 24В |
| Тип | Внутрішні |
| Форма насадки | Кульки |
| Колір світіння | Різнобарвний |
- Ціна: 299 ₴






