
Світлодіодна гірлянда-штора Зірки для новорічного декору Xmas stars 3 м*80 см*50 см і 138 LED (12 зірок) світло ламп-RGB multicolor 8
711 ₴
558 ₴
- В наявності
- Код: CPK 7753
Гіpлянди-штopa з зірками зв'язаний мітличним сімосефepним y| paшням, | oтopoe бyдьогiдeт oтчнo cмoтpeтьcя в пepдвepвepії | anyna Poздвоta та пранизна. | pecьe бiлизняe пacти | oмнaти, зaмнaчe зaмiчe звичцiю нeязaйнoю | oмнaті, oдapiвaя зaмiнiв знeяp|, нo пpиятoм.
Гірлянда чудово прикрасить ваше вікно, стіну, веранду. Це чудовий варіант для створення світлового декору над барною стійкою або у вітрині магазину. Стильний та оригінальний LED-декор для романтичної та святкової атмосфери в домі. Її можна розвісити де завгодно: на вікна, стіни, у прорізні двері, арки, під стелею, перетягнути вздовж приміщення, "окутати" їй новорічну ялинку.
Ця модель має дворівневу конструкцію. На верхньому рівні розміщено 6 зірок розміром 10 см. На шнурах гірлянди та в зірках встановлені білі світлодіоди, що створюють приємне світло. 8 режимів світіння (статичне/динамічне) дають змогу задавати тон і настрій атмосфери.
Особливості:
- Чарівні вогні роблять навколо красивішим вночі та додають ідеальної атмосфери вашому місцю;
- Безпечно для дотику — діти можуть безпечно торкатися до нього навіть після довгих годин безперервного використання;
- Джерело живлення з вилкою, адаптоване до напруги 100-240 В, низьке тепловиділення, енергоощадження й екологічність, висока яскравість, але не засліплює;
- 8 режимів миготіння з блоком керування. (комбінація, у хвилях, послідовний, Slo-glo, чеканка, повільне вицвітання, мерехтіння, Постійне увімкнення);
- Фіранки підходять як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, можуть висіти в спальні, вітальні, різдвяній ялинці, ресторані, барі;
- Підходить для весілля, вечірок, Різдва, святкування Нового року, свята тощо.
Характеристики:
- 8 режимів світіння;
- Потужність: 8 Вт;
- Кількість LED: 138;
- Водонепроникність: IP44;
- Довжина: 3 м;
- Діаметр зірок: 10 і 20 см;
- Довжина кабелю в розетку: 1.5 м;
- Напруга: 220 В;
- Можливість послідовного під'єднання гірлянд: Є;
- Кількість зірок: 12;
- Блок керування режимами миготіння: Є;
- Матеріал: силікон — пластик.
Комплектація
- Світлодіодна гірлянда із зірками;
- Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CPK 7753 |
| Вид | Гірлянди-завіси (Curtain-Light) |
| Можливість з'єднання Гірлянд | Да |
| гарантія | 1 місяць |
| Довжина гірлянди | 3м*80см*50см |
| Додаткові характеристики | 8 режимів світіння,<br> Якісність зірок: 12,<br>Діаметр зірок: 10 і 20 см, |
| Джерело живлення | От Сети |
| Джерело світла | Світлодіодний |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кількість джерел світла, шт. | 138 |
| Кількість кольорів | Rgb |
| Комплектація | Гірлянда новорічна<br> Паковання |
| Контролер | З контролером |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал дроту | Силікон |
| Потужність | 8 Вт |
| Призначення | На камін Для дитячої Ялинки На сходи На двері |
| Напруга, В | 220 В |
| Загальна довжина гірлянди | 3 м |
| Особливості | З контролером З можливістю з'єднання гірлянд |
| Подія | Новий рік |
| Стиль | Класичний |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
| Тип | Внутрішні |
| Форма насадки | Зірки |
| Колір світіння | Мульти |
- Ціна: 558 ₴








