
Комплекс раннього розвитку SportBaby "Альпініст-5" (арка + скалолазка + сітка + гол +гамак)
6 020 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1610847531
Дитячий спортивний комплекс Альпініст-5 — компактний, універсальний спортивно-розвивальний куточок. Підходить для діток, які щойно почали повзати. Гра та заняття на комплексі сприяють розвитку моторних навичок малюка, спритності, зміцнює м'язовий корсет. Паралельно з розвитком фізичних властивостей заняття на комплексі вчать дитину розуміти своє тіло, відчувати його в просторі, розвиває почуття балансу. Малюк за власним бажанням самостійно почне освоювати нові способи пересування й можливості свого тіла. І все це може проходити без безпосередньої допомоги батьків. Дитина отримає задоволення від своєї активності, власних рухів, у неї бажання рухатися й проявляти активність. Такі дітки згодом краще мають своє тіло, менше падають.
До комплекту входить:
Арка:
- вага 3, 8 кг
- довжина 46 см,
- висота 97 см,
- ширина 58 см
Гірка-скалолазка:
- вага 4, 2 кг
- довжина 106 см,
- ширина 40 см.
Гладіаторська сітка:
- вага 2 кг,
- висота 106 см,
- ширина 35 см
Пирамида:
- вага 4, 8 кг,
- висота 84 см,
- ширина 53 см,
- довжина 80 см
Гамак дитячий:
- вага 2 кг,
- ширина — 35 см,
- довжина 106 см
Характеристики Комплекс раннього розвитку "Альпініст-5":
| Матеріал | Бук |
| Перекладины | Бук |
| Вага товару | 16, 8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. вага користувача | 25 кг |
| Колір | Лак |
| Довжина гірки | 106 см |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Конструкція | Складана |
| Тип | Спорткомплекс |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Матеріал | Дерево |
| Вікова група | Дитяча |
| Додаткова комплектація | Гладіаторська сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1610847531 |
| Вага | 16.8 |
| Висота | 97 |
| Довжина | 106 |
| Максимальна вага користувача | 25 |
| Ширина | 58 |
- Ціна: 6 020 ₴




