Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свічки, зроблені з парафіну високого очищення без додавання барвників, екологічно чистий продукт, без запаху, мають просту циліндричну форму та білий напівпрозорий колір. Найпростіший поширений вигляд свічок. Зберігати за температури не більш ніж 30 °C. Термін зберігання необмежений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Насіння країни |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1713721264 |
| Висота | 13 см |
| Діаметр | 2 см |
| Матеріал | Парафін |
| Форма | Циліндр |
| Ширина | 2.3 см |
- Ціна: 30 ₴



