Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна свічка Ucandles (Blessed edition) у формі циліндра, з бавовняним фітилем, приємно жовтим люмінесцентним і романтично жовтим кольором.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 86-26827 |
| Вид | Столові |
| Час горіння | 8 годин |
| Висота | 15 см |
| Діаметр | 5 см |
| Матеріал | Парафін |
| Форма | Циліндр |
| Ширина | 5 см |
- Ціна: 175 ₴



