Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваза декоративна Brille Двоп UH12 Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F1-012 |
| Вид | Декоративні |
| Висота | 500mm |
| гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Ваза |
| Довжина | 40mm |
| Матеріал | ДВП |
| Призначення | Для вітальні |
| Серія | UH12 |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 300mm |
- Ціна: 2 970 ₴



