Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина на радіокеруванні, акумулятор 7.4 V, USB-кабель, пульт 2.4 G. Multicolor (156832)
Перегоновий автомобіль на радіокеруванні — найбажаніший подарунок для хлопчиків!
Машинка має здатність розганятися до 36 км на годину, тому цілком готова до великих перегонів!
Протиударний корпус (з можливістю його замінити), висока підвіска та потужні гумові колеса — іграшка ідеально підходить для швидкісної їзди.
Зручний пульт радіокерування відкриває простір можливостей іграшки: рух уперед і назад, стрімкі рухи в бік.
Є можливість регулювати швидкість іграшки.
Потужний красеня відразу захопить увагою дитини та стане улюбленою іграшкою на довгі роки!
Особливості:
- машина працює від акумуляторної батареї 7.4 V (входить до комплекту);
- керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч;
- висока підвіска;
- потужні гумові колеса;
- протиударний корпус із можливістю заміни (знімається);
- регулювання швидкості;
- максимальна швидкість — 36 км/год;
- кнопка увімкнення машинки розміщена збоку під корпусом;
- пульт керування 2.4G працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- виготовлена з міцного пластику.
Комплектація
- машина;
- пульт керування;
- акумулятор 7.4 V;
- USB кабель;
- викрутка;
- інструкція.
Характеристики:
- Тип: Машинка на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 14 років
- Колір: Різнобарвний
- Керування: Радіокерування
- Живлення пульта: акумулятор 7.4 V, 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір: 25 х 20 х 12 см
- Розмір упаковки: 28,5 х 15,5 х 28,5 см
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 156832 |
| Вік | Від 14 років |
| гарантія | 14 днів |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Хлопчик, дівчинка |
| Розмір іграшки | 25 х 20 х 12 см |
| Розмір паковання, см | 28,5 х 15,5 х 28,5 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Машини |
| Тип харчування | Акумулятор 7.4 V, 3 батарейок типу АА |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Колір | Multicolor |
- Ціна: 2 909 ₴



