Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина на радіокеруванні Stunt Racing, звук, світло, акум. 4,8 V. Black (121046)
Стильний корпус, прикрашений яскравими наклейками, прозорі колеса, звуковий і світловий супровід під час їзди роблять іграшковий болід «Stunt Racing» просто неперевершеним.
Дитина отримає максимальне задоволення від керування та функціонала улюбленої іграшки.
Особливості:
- має неперевершений, продуманий до дрібниць дизайн;
- стильне поєднання двох кольорів;
- оригінальні прозорі колеса;
- передня колісна вісь може прокручуватися на 360 градусів;
- машинка обладнана яскравою підсвіткою і звуковими ефектами;
- працює від акумулятора 4,8 V;
- пульт керування 2,4 GHz працює від 2 батарейок типу «АА» (не додаються).
Комплектація
- машинка;
- пульт д/у;
- USB-кабель.
Характеристики:
- Тип: Машинка на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 3 років
- Колір: Чорний
- Керування: Радіокерування
- Розмір: 27 х 17 х 13 см
- Розмір упаковки: 38 х 19 х 16 см
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 121046 |
| Вік | Від 3 років |
| гарантія | 14 днів |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Хлопчик, дівчинка |
| Розмір | 27 х 17 х 13 см |
| Розмір паковання, см | 38 х 19 х 16 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Машини |
| Тип харчування | Акумулятор 4,8 V, 2 батарейок типу АА |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Колір | 4,8 V. Black |
- Ціна: 999 ₴



