
Динозавр на радіокеруванні Long Xiano 3.7 V 63 х 15 х 26 см White and black (156145)
2 831 ₴
2 548 ₴
- В наявності
- Код: 156145
Динозавр на радіокеруванні Long Xiano, акумулятор 3.7 V, знімні крила, звуки, підсвітки, мелодії, пара, пляшечка. White and black (156145)
Зазвичай цей дракон подорожує космосом між зірками, повільно дрейфует між галактиками, минаючи комети та чорні дірки, ненадовго зупиняючись на орбітальних планетах, які його зацікавлять, спостерігаючи за всіма незвичайними та дивовижними формами життя, наявними в нашому. А сьогодні він зупинився на нашій орбіті та готовий розповісти вашому малюкові всі таємниці, про які він дізнався у своїх подорожах. Цей яскравий футуристичний дракон має не тільки дивовижний дизайн, але ще й широкий функціонал, який зробить гру з ним не тільки цікавою, а й пізнавальною для вашої дитини. Дракон має записані мелодії, пісеньки та репліки англійською мовою, а також вміє рухатися, ходити й навіть танцювати та видихати пару з рота.
Особливості:
- розміри іграшки: 63 х 15 х 26 см;
- іграшка працює від акумулятора 3.7 V, який разом із дротом для його заряджання входить до набору;
- іграшка підсвічується яскравими світлодіодами;
- динозавр має рухомі кінцівки, голову, хвіст і крила;
- крила є знімними;
- динозавр має озвучені репліки англійською та програє кілька пісень англійською мовою;
- іграшка має режим танцю, у якому динозавр приплушує під динамічні мелодії, які сам собі програє;
- динозавр має режим програмування, в якому можна задати йому послідовність дій, яку він відтворює;
- іграшка має режим цікавих фактів, у якому вона розповідає дитині про різні природні та космічні явища;
- гучність звуку іграшки регулюється з пульта;
- іграшка вміє випускати пару з пащі, пляшечка для зручнішого набирання води в іграшку включена до набору;
- пульт до іграшки працює від двох батарейок типу "ААА" (не входять до набору).
Характеристики:
- Тип: Динозавр на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 6 років
- Колір: Білий із чорним
- Керування: Радіокерування
- Розмір упаковки: 75 х 37 х 16 см
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 156145 |
| Вік | від 6 років |
| гарантія | 14 днів |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Хлопчик, дівчинка |
| Розмір іграшки | 63 х 15 х 26 см |
| Розмір паковання, см | 75 х 37 х 16 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Динозаври |
| Тип харчування | акумулятор 3.7 V |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Паковання засобу | Коробка |
| Колір | Білий з чорним |
- Ціна: 2 548 ₴


