Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: ближнього світла (панорамна)
Чип: CREE 3Watt
Кількість діодів: 80
Потужність сумарна Вт: 240
Світловий потік: 18000 lm
Кут світіння: 200""
Робоча напруга: 9-30V DC
Колірна температура: 6000K
Ступінь вологозахисту: IP 67
Матеріал корпусу: Литий алюміній
Розмір Д·Ш*В мм: 1070/85/80 дуга"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AllLight |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AB-240W |
| гарантія | 6 місяців |
| Довжина, мм | 1070 |
| Корпус | Матовий |
| Потужність, W | 240 |
| Розміри | 1070/85/80 мм |
| Світловий потік | 18000 |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
| Тип діодів | CREE LEDs |
- Ціна: 2 410 ₴




