Описание
Характеристики
Информация для заказа
Универсальный осветительный прибор сделанный из качественных материалов. Гарантия 12 месяцев
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mantra |
| Цвет плафона | Черный |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Man7281 |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Захист | IP20 |
| Колір основи | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Максимальна потужність лампи | 5 Вт |
| Материал основы | Металл |
| Матеріал плафона | Метал |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Назначение | Для вітальні, Для кафе/ресторану, Для кухні, Для магазину, Для передпокою, Для спальні |
| Стиль | Авангард |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль |
| Тип монтажа | На поверхню |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
| Ширина | 130 мм |
- Цена: 5 428 ₴


