Описание
Характеристики
Информация для заказа
Универсальный осветительный прибор сделанный из качественных материалов. Гарантия 12 месяцев
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mantra |
| Цвет плафона | Белый |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Man7195 |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Диаметр | 150 мм |
| Захист | IP20 |
| Колір основи | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Максимальна потужність лампи | 8 Вт |
| Материал основы | Металл |
| Матеріал плафона | Акрил/Метал |
| Мощность лампы | 8 Вт |
| Назначение | Для вітальні, Для кафе/ресторану, Для кухні, Для магазину, Для передпокою, Для спальні |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль |
| Тип монтажа | На поверхню |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 4 766 ₴


