Описание
Характеристики
Информация для заказа
Универсальный осветительный прибор сделанный из качественных материалов. Гарантия 12 месяцев
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PikArt |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 26264-1 |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Диаметр | 60 мм |
| Захист | IP20 |
| Колір основи | Золото |
| Цвет плафона | Золото |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна потужність лампи | 7 Вт |
| Материал основы | Латунь |
| Матеріал плафона | Латунь |
| Мощность лампы | 7 Вт |
| Назначение | Для вітальні, Для кафе/ресторану, Для кухні, Для магазину, Для передпокою, Для спальні |
| Стиль | Модерн |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
- Цена: 15 400 ₴


