Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис комплекту автоматики для двостулкових воріт Nice TOO 3000 KLT
Автоматика для двостулкових воріт Найс TOO 3000 KLT з вагою стулки до 300 кг і шириною стулки до 3 метрів. Ця версія представлена живленням 220 Вольтів. Більше підходить для побутового використання. Цей привод є універсальним завдяки своїй конструкції та довжині штока в 400 мм. Унікальний дизайн автоматики впишеться в будь-яке архітектурне рішення.
Технічні характеристики комплекту автоматики Nice TOO 3000 KLT:
- Міцний корпус з алюмінієвого сплаву, покритий поліестеровою фарбою;
- Шток привода виготовлений із неіржавкої сталі;
- Можливість ручного розблокування приводу, якщо немає напруги;
- Функція «Фотест» — кожен маневр відбувається тільки після підтвердження працездатності всіх під'єднаних пристроїв безпеки;
- Програмування функцій за допомогою DIP- перемикачів;
- Регулювання параметрів роботи кожного приводу.
Комплектація комплекту автоматики Nice TOO 3000 KLT:
- Телескопічний привод TOO3000 — 2 шт.;
- FLO2RE пульт 2-канальний 433. 92 MHz – 2шт;
- A60 блок керування — 1 шт.;
- SMXI приймач вбудований 4-канальний 433. 92 MHz — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Призначення автоматики | Для розпашних воріт |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Приймач | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4632 |
| гарантія | 24 місяці |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Інтенсивність використання | 30 |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна ширина стулки | 3 |
| Максимальна вага стулки | 300 |
| Максимальна вага стулки, кг | 300 |
| Призначення | Відкривні ворота |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Швидкість руху стулки | 16 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-Виробник Товару | Італія |
| Тип | Комплект |
- Ціна: 28 912 ₴






