Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис автоматики для відкатних воріт Nice RB 600
Електропривод для відкатних воріт Найс RB 600 вагою по 600 кг, 230 В з інтегрованим блоком керування. Найпотужніший, стрімкий, з передовою електронікою. Із сучасними технічними параметрами, відкриває важкі ворота безшумно та з плавністю.
Технічні характеристики автоматики Nice RB 600:
- Самоблокувальний привод. Це означає, що після призуття приводу Ваші ворота замкнені механічно, їх неможливо розкрити руками. Завдяки цій функції немає потреби в додатковому механічному блокуванні воріт замком;
- Амперометрична система виявлення перешкод — застосовується для виявлення гарантійних перешкод, які мають усі шанси з'явитися під час звичайного переміщення воріт. З підтримкою цієї функції, у разі наявності перешкоди, привод тимчасово зупинить стулку та змінить спрямованість на зворотне;
- Функція фототест. Перед початком хоч якого переміщення, блок керування автоматом відчуває роботу всіх приєднаних фотоелементів, і їжачки все діє як потрібно, ворота наводяться у переміщення;
- Привод Найс Robus 600 має режим самонавчання, під час якого привод автоматом запам'ятовує останні розміщення, і зберігає в пам'яті дані значення за будь-якого пересування;
- Найвища працездатність і технології;
- Безпрограшний, швидкість руху регулюється на 6 рівнях;
- Коли пристрій не застосовується, він вступає в режим «спання», що істотно знижує споживання енергії
- М'який старт і м'яка зупинка — це зменшення швидкості приводу, щоб уникнути потужного стрибка під час відкривання та зачинення воріт. Це дає змогу комірам діяти плавно та нечутно;
- Можливість увімкнення акумуляторної батареї в автоматиці Найс Robus 600 для такого, щоб Ви мали можливість розкрити ворота навіть у разі вимкнення електрики.
Комплектація автоматики Nice RB 600:
- Автоматика з вбудованим блоком керування RBA3/C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Призначення автоматики | Для відкатних воріт |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Приймач | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4623 |
| гарантія | 24 місяці |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Інтенсивність використання | 40 |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальна ширина стулки | 8 |
| Максимальна вага стулки | 600 |
| Максимальна вага стулки, кг | 600 |
| Призначення | Відкотні ворота |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Швидкість руху стулки | 18.6 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-Виробник Товару | Італія |
| Тип | Електропривод |
- Ціна: 20 384 ₴







