Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• леза зі сталі SK5
• твердість HRC 54-57
• тефлонове покриття леза
• алюмінієві ручки з ПВХ-покриттям
• довжина 200 мм
• твердість HRC 54-57
• тефлонове покриття леза
• алюмінієві ручки з ПВХ-покриттям
• довжина 200 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13372 |
| Вага | 0.301 кг |
| Вид | Секатори |
| Додаткові характеристики | Для гілок до 10 мм, Довжина леза — 70 мм, тефлонове покриття леза |
| Матеріал леза | Сталь SK5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
| Твердість різального леза | HRC 54-57 |
| Тип гака | Алюміній із ПВХ-покриттям |
| ТЕГИ | 200 мм |
- Ціна: 414 ₴



