Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інсектицидна лампа використовується для знищення комах за допомогою ультрафіолетового світла з довжиною хвилі 365 нм, що ефективно приваблює комах.
Комахи гинуть після зіткнення з електричним зарядом на сітці розташованої навпроти джерела світла.
Переваги знищувача комах Noveen IKN230:
- Ефективна зона дії до 60 кв. м.
- Працює без використання хімікатів
- Світло лампи повністю безпечне для людей і тварин.
- Міцна конструкція з металу та вогнестійкого ABS-пластику.
- Знімний лоток для швидкого очищення лампи.
- Заміна стартерів і ламп одним рухом, без потреби розбирати весь прилад.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9821 094 |
| Висота | 27,6 см |
| Довжина | 48,5 см |
| Кількість ламп | 2 шт |
| Матеріал корпусу | Пластик, метал |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Призначення пастки | Від метеликів, метеликів, Від мух, комах, що літають, Від комарів, Від мошок |
| Площа дії | 60 кв |
| Споживана потужність | 30 Вт Вт |
| Ширина | 8,7 см |
- Ціна: 2 200 ₴



