Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інсектицидна лампа використовується для знищення комах за допомогою ультрафіолетового світла з довжиною хвилі 365 нм, що ефективно приваблює комах.
Комахи гинуть після зіткнення з електричним зарядом на сітці розташованої навпроти джерела світла.
Переваги знищувача комах Noveen IKN240:
- Ефективна зона дії до 80 кв. м.
- Працює без використання хімікатів
- Світло лампи повністю безпечне для людей і тварин.
- Міцна конструкція з металу та вогнестійкого ABS-пластику.
- Знімний лоток для швидкого очищення лампи.
- Заміна стартерів і ламп одним рухом, без потреби розбирати весь прилад.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9821 095 |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Кількість ламп | 2 шт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Площа дії | 80 кв |
| Споживана потужність | 40 Вт Вт |
| Ширина | 87 мм |
- Ціна: 1 999 ₴



