Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проточний водонагрівач Noveen IWH150 працює від мережі 220 В і допомагає налагодити водопостачання там, де є тільки холодна вода. Настінне кріплення.
Швидке нагрівання. Вода стає теплою буквально за секунди. Потужність: 3,5 кВт. Час нагрівання 3 секунди.
Просте встановлення. Монтаж настінний. Для встановлення водонагрівача не потрібно спеціальних навичок, просто зніміть старий кран і встановіть кран-водонагрівач Noveen.
Економія місця. Ідеально підходить для малогабаритної кухні, дачі, гаража, підсобного приміщення, підвала.
Невеликі енерговитрати. На підігрівання йде мінімум енергетичних ресурсів. Водонагрівач вмикається й гріє воду тільки тоді, коли це потрібно вам. За допомогою крана нагрівача можна регулювати температуру води на свій розсуд. Світлодіод сигналізує про робочий стан крана.
Захист від витоку води (автоматично вимикається електроживлення). Клас водонепроникності IPX4. Високоякісний термостійкий пластик ABS. Європейська якість.
Робочий тиск від 0,04 МПа (0,4 атм) до 0,45 МПа (4,5 атм). За низького тиску нагрівання не спрацьовує.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Душова лійка | Так |
| Кран | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4115 431 078 |
| Вага | 115 кг |
| Висота | 230 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 167 мм |
| Продуктивність | 2.5 л хв |
| Колір | Сріблясто-білий |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 2 250 ₴





