Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач проточний на стільницю Noveen IWH360
Проточний водонагрівач Noveen працює від мережі 220 В і допомагає налагодити водопостачання там, де є тільки холодна вода. У комплекті жорсткий і гнучкий вилив.
Робочий тиск від 0,04 МПа (0,4 атм) до 0,45 МПа (4,5 атм)Швидке нагрівання. Вода стає теплою буквально за секунди. Потужність: 3,5 кВт. Час нагрівання 3 секунди.
Просте встановлення. Кріплення на стільницю (модель IWH360), або монтаж настінний (модель IWH350). Для встановлення водонагрівача не потрібно спеціальних навичок, просто зніміть старий кран і встановіть кран-водонагрівач Noveen.
Економія місця. Ідеально підходить для малогабаритної кухні, дачі, гаража, підсобного приміщення, попалювання. У комплекті два виливи: жорсткий і гнучкий.
Невеликі енерговитрати. На підігрівання йде мінімум енергетичних ресурсів. Водонагрівач вмикається і гріє воду тільки тоді, коли це потрібно вам.
За допомогою крана нагрівача можна регулювати температуру води на свій розсуд.
Цифровий світлодіодний дисплей показує температуру.
Захист від витоку води (автоматично вимикається електроживлення).
Клас водонепроникності IPX4.
Високоякісний термостійкий пластик ABS. Європейська якість.
Характеристики:
- Комплектація Водонагрівач, жорсткий вилив, душова лійка зі шлангом 1,2 метра, кабель
- Джерело живлення: 220 — 240 В, 50 Гц
- Гарантія: 12 місяців
- Вага: 1,2 кг
- Розмір: 16,7х26х19 см
- Потужність: 3000 - 3600 Вт
- Виробник: Noveen, Польща
- Клас захисту: IPX4
- нагрів води: 60 °C
- Витрата води: 2 - 2,5 л/хв
- Робочий тиск: 0,04 - 0,6 МПа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Душова лійка | Так |
| Кран | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 411 543 545 |
| Вага | 1.2 кг |
| Час нагрівання води до 50 °C | 0.3 хв |
| Висота | 26 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 16,7 см |
| Максимальна температура нагрівання води | 60 °C |
| Об'єм ємності для води | 2 л |
| Продуктивність | 2.5 л хв |
| Колір | Сріблясто-білий |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 3 050 ₴






