Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інсектицидна лампа N'OVEEN IKN-20 призначена для внутрішнього використання та рекомендується для приміщень площею до 100 кв. м. 4000 V розряд на сітці!
Завдяки використанню новітніх магнітних трансформаторів, інсектицидні лампи N'oveen можуть працювати безперервно до 40 000 годин.
Вона використовується в гастрономії, м'ясних, пекарних, фермах, стайнях, виробничих підприємствах, складах, кухнях, цехах, супермаркетах, а також у будинках, альтанках і на закритих терасах.
Принцип дії:
Лампа приваблює комах, що літають, спеціальним спектром уФ-лампи. Комахи гинуть після дотику до сітки під високою напругою.
Завдяки використанню сучасних технологій із лампами UVA 365 нм, боротьба з в комахами можлива без використання хімічних речовин, без шкоди для людини та довкілля.
Комахи, після заманювання, гинуть у сітці перед джерелом світла з напругою 4000 В, що дає змогу позбутися і великих комах. Знешкоджені комахи потрапляють у непомітний висувний лоток.
Застосування:
Для забезпечення максимальної ефективності дії рекомендується повісити лампу на висоті 1,8-2 м, у віддаленні від інших джерел світла.
Лампа призначена для внутрішнього використання в приміщенні
Може встановлюватися на поверхні, також є можливість підвісити.
Не варто встановлювати лампу біля яскравого джерела світла (вікна, ламп)
Не рекомендується встановлювати інсектицидну лампу на протягуванні
Знищувач комах може працювати цілу добу, споживаючи водночас мало електроенергії.
Догляд:
Знищувачі комах прості в догляді та чищенні. Легке видалення комах через висувний лоток.
Для чищення сітки, прилад необхідно вимкнути й за допомогою м'якого пензлика видалити залишки шкідників.
Характеристики
Місце застосування: внутрішні приміщення
Зона дії: 100 кв. м.
Комплектація: прилад, ланцюг для підвішування (45 см)
Джерело живлення: 220-240 V, 50 Гц
Гарантія: 1 рік
Напруга розряду: 4000V
Виробник: N'oveen, Польща
Розміри: 437х100х265 мм
Кількість UV-A ламп (шт): 2 x 10 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 982 433 |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 437 мм |
| Кількість ламп | 2 шт |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Призначення пастки | Від комарів, Від комах, що літають, Від молі, Від мошок, Від мух |
| Площа дії | 100 кв |
| Споживана потужність | 20 Вт Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 3 100 ₴



