Скрабер ультразвуковий для чищення обличчя SENOIXTM UltraPro
Для домашнього застосування, дає змогу проводити комплексні косметичні процедури з догляду за шкірою.
Відмітною особливістю цього апарата є наявність 6 режимів роботи:
- Пілінг: Режим безперервних ультразвукових коливань — ультразвукове чищення/пілінг
- Глибоке очищення: Режим безперервних ультразвукових коливань у поєднанні з позитивно зарядженими іонами — глибоке чищення пор/скрабінг
- Живлення шкіри: Режим безперервних ультразвукових коливань у поєднанні з негативно зарядженими іонами — живлення шкіри/фонофорез
- Ультразвуковий мікромасаж: режим імпульсних ультразвукових коливань — мікромасаж/тонизація/лімфодренаж
- Тонізація: режим імпульсних ультразвукових коливань у поєднанні з негативно зарядженими іонами — живлення і зволоження/тонізація
- Ліфтинг: режим імпульсних ультразвукових коливань у поєднанні з позитивно зарядженими іонами режим підтягування шкіри обличчя/ліфтинг
Мінімальна, оптимальна частота ультразвукового апарату для якісного чищення обличчя вважається апарат із частотою 30 кГц. У цього апарату частота 33 кГц і потужність 5 Вт.
Принцип дії апарата ґрунтується на генерації ультразвукового сигналу з частотою 33 кГц, що викликає невидимі очі коливання робочого інструмента апарата — тонкої металевої лопаточки трапецієподібної форми з гіпоалергенного металу, а також вплив гальванічних мікрострумів, що дають змогу опрацювати всю зону обличчя, а також делікатні зони навколо очей, носа та губ, не піддаючи шкірі здавлювання, розтягуванню та механічному пошкодженню.
Апарат має просте керування за допомогою панелі з 5 кнопок на корпусі:
- Кнопка увімкнення/вимкнення,
- Два режими генерації ультразвуку — безперервний для ультразвукового чищення та живлення шкіри, і імпульсний для мікромасажу та ліфтингу шкіри,
- , а також два режими заряду іонів: позитивний для видалення забруднень і відмерлих клітин із поверхні шкіри, і негативний для кращого проникнення поживних речовин у глибокі шари дерми.
Працює від акумулятора 500 mAh, що дуже зручно для домашнього використання. Ідеальний помічник у будь-яку пору року. Влітку почистити пори від зайвого жиру, взимку позбавить лущення. У будь-який час допоможе Вашій косметиці з догляду глибше проникнути в шкіру, а також зробить мікромасаж. Цей апарат підійде і тим, хто прагне "відполірувати" шкіру до "блиску", ефект "скляної" шкіри. Користуватися може вся родина.
• Швидке та зручне заряджання апарата через USB-кабель, який входить до комплекту.
• Потужність приладу 5 Вт
У подарунок 2 силіконові насадки та набір інструментів для чищення шкіри!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Область застосування | Обличчя |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 386382699 |
| Вага | 180 г |
| Вага в упаковці | 220 г |
| Вид | Прилад для омолодження шкіри |
| Час зарядки | 180 мин |
| Час роботи | 120 мин |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 14*5*1,5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15*8*2 см |
| Комплект постачання | Ультразвуковий скрабер USB шнур для заряджання Інструкція Силіконові насадки та набір інструментів для чищення обличчя в подарунок |
| Потужність | 5 Вт |
| Система живлення | Мережа/Акумулятор |
| Тип приладу | Прилади для догляду за шкірою обличчя |
- Ціна: 1 234 ₴








