
Окуляри нічного бачення ПНВ з невидимою підсвіткою Ziyouhu G1 940nm до 250 м (100937)
11 400 ₴
9 499 ₴
- В наявності
- Код: 100937
Окуляри нічного бачення з невидимою підсвіткою 940 nm до 250 метрів із відео/фотозніманням і кріпленням на голову
Окуляри нічного бачення ПНВ Ziyouhu G1 — відрізняються від більшості моделей, представлених на ринку тим, що мають невидиму підсвітку з довжиною хвилі 940 nm, на відміну від інших моделей із підсвіткою 850 nm, під час використання якої видно червону світну точку. ПНВ моделі G1 мають 4 режими роботи, 3.5Х цифровий зум, а також мають функцію відео/фото записування на карту пам'яті. Ще однією особливістю окулярів нічного бачення є суцільний екран із гумовою окантовкою, а не 2 окремих окуляри, як у класичних окулярах.
Окуляри нічного бачення можна використовувати для полювання в темну пору доби, спостереження за територією, що охороняється, або для військових. Цей прилад нічного бачення обладнаний потужною невидимою ІЧ-підсвіткою дальністю до 250 метрів, яка дасть змогу розглянути всі об'єкти на цій дистанції навіть у повній темряві. У комплекті з окулярами нічного бачення йде кріплення на голову (шолом), завдяки якому у вас будуть вільні руки під час використання цього приладу.
Так само окуляри нічного бачення G1 можуть бути використані цивільними або військовими водіями в умовах, коли необхідно вести автомобіль у темряві без увімкнення світла фар.
Захищений корпус окулярів нічного бачення виготовлений з ударостійкого пластику і здатний витримувати помірні випадкові удари, а також має пило- вологозахист за стандартом IP54. Зверху розташовані кнопки керування. Прилад нічного бачення комплектується світлочутливим об'єктивом 16 мм і 3,5x кратним цифровим наближенням із дистанцією огляду від 3 метрів до нескінченності.
Для зручності спостереження доступна також оптична підбудова фокусної відстані для наведення різкості на об'єкт, що спостерігається. Зображення виводиться на вбудований AMOLED екран із роздільною здатністю 240х536 пікселів, там само зображаються індикатори режиму роботи і індикатор розряду батареї. Екран має гумову окантовку для прилягання до шкіри навколо очей.
Прилад нічного бачення дає змогу записувати відео з роздільною здатністю Full HD 1080P і знімання фото з роздільною здатністю 2048 x 1536 пікселів, без запису звука. Для збереження записаного матеріалу слугує карта пам'яті до 32 Гб. Всі настроювання здійснюються через вбудоване меню, де можна встановити режим роботи вночі, час автоматичного вимкнення, дату та час із відбиттям їх у кадрі, переглянути збережений матеріал тощо. У параметрах мови є російська мова.
G1 живиться від 2 літієвих батарейок 3 вольти стандарти CR123A, яких під час використання ІЧ-підсвітки вистачить до 6 годин роботи. Також прилад має USB-порт, завдяки якому окуляри можна під'єднати до зовнішнього живлення (наприклад Power bank) або до ПК для копіювання відзнятого матеріалу з карти пам'яті.
Основні особливості
- Нічне бачення ґрунтується на потужній невидимою інфрачервоній підсвітці з довжиною хвилі 940 nm до 250 метрів і світлочутливій камері.
- Потужність випромінювання ІЧ-підсвітки має 3 ступені під час роботи від батарейок і 5 ступенів під час роботи від зовнішнього живлення через USB-роз'єм.
- Цифрове наближення до 3.5x крат.
- Функція записування відео та фото в роздільній здатності HD 1080P на micro SD карту пам'яті до 32 Гб. Можливість переглянути записане відео та фото прямо на екрані окулярів.
- Об'єктив із ручним регулюванням фокусування, залежно від дальності об'єкта, що спостерігається.
- Інші функції та параметри: Настроювання дати та часу, яскравості екрана, часу автовимкнення окулярів у разі бездіяльності, вибір одного з 3 режимів роботи вночі, вибір мови меню та інші.
- Робота від 2 літієвих батарейок 3 вольти стандарти CR123A або від зовнішнього джерела живлення через USB-порт.
- Корпус із міцного ударостійкого ABS пластику.
- Кріплення для голови в комплекті з можливістю регулювання для різного розміру голови.
- Меню російською та іншими мовами.
Технічні характеристики
- Тип підсвічування: Невидима ІЧ-підсвітка з довжиною хвилі 940 nm.
- Матрица: 2.0 MP Starlight sensor.
- Дисплей: AMOLED 240х536 пікселів, 4 рівні яскравості.
- Діаметр вихідної об'єктива: 16 мм.
- Кут огляду: 22 градуси.
- Цифровий зум: до 3.5Х-кратний.
- Дистанція огляду: від 3 метрів до нескінченності.
- Дальність ІЧ-підсвітки: до 250 метрів.
- Регулювання ІЧ-підсвітки: 3 ступенів потужності випромінювання під час роботи від батарейок і 5 ступенів потужності випромінювання під час роботи від зовнішнього джерела живлення через USB-порт.
- Роздільна здатність записування відео: FHD (1920X1080@30FPS).
- Роздільна здатність запису фото: 2048 x 1536 пікселів.
- Підтримка карт пам'яті: micro SD до 32 Гб.
- Живлення: від 2 літієвих батарейок 3 вольти стандарти CR123A або від зовнішнього джерела живлення через USB-порт.
- USB інтерфейс: USB Type-C.
- Мова інтерфейсу меню: російська та інші.
- Експлуатаційна температура: -10 to +50.
- Розміри (Д х Ш х В): 135 х 95х 55 мм.
- Вага: 325 грамів (з батарейками).
Комплектація
- Окуляри нічного бачення G1.
- Кріплення на голову.
- USB кабель.
- Карта пам'яті 8 Гб.
- Чехол.
- Інструкція (англ.).
УВАГА! Перед увімкненням окулярів нічного бачення — зніміть із "+" контакту батарейок захисну плівку!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ziyouhu |
| Тип | Окуляри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100937 |
| Вага | 325 |
| Гарантійний термін, міс | 6 |
| Діаметр передньої лінзи | 16 мм |
| Дистанція виявлення, м | 250 |
| Довжина хвилі, нм | 940 |
| Додаткові характеристики | Кріплення для голови та шолома в комплекті |
| Максимальна дальність огляду | до 250 метрів |
| Максимальна кратність | 3.5Х |
| Мінімальна кратність | 1Х |
| Особливості | ІЧ-підсвітка, Настроювання яскравості, Функція автоматичного вимкнення |
| Покоління ЕОП | Digital |
| Наближення | 3.5Х кратне цифове |
| Розміри | 135 х 95 х 55 мм. |
| Сенсор | 2.0MP Starlight sensor. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
| Температура експлуатації | -10 - +50 °C |
| Кут зору | 25° |
- Ціна: 9 499 ₴







