Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий епілятор-електробритва 2в1 VGR 7221 акумуляторний пінцетний з насадками Рожевий - багатофункційний епілятор стане вашим основним помічником з догляду за тілом.
Ця модель має 2 насадки, за допомогою яких ви зможете зробити свою шкіру гладкою й ніжною, водночас ви не пошкодите шкірний покрив і не будете подразнень. Ви з максимальним комфортом зможете самостійно провести депіляцію ніг, зони бікіні, пахв, перенісся, щік, зони верхньої губи.
Особливості:
- Депіляція за допомогою епілятора — це оптимальний варіант видалення зайвого волосся з тіла;
- Апарат завжди під рукою, він не вимагає особливих приготувань перед процедурою депіляції та додаткових витрат, крім як своєї ціни.
- Принцип дії епілятора полягає в наступній — кілька пар металевих дисків обертаються й, стикаючись, захоплюють волосинки як щипчики, видаляючи їх із коренем.
- До комплекту входить основна насадка-епілятор, а також насадка-бритва, яка дасть змогу уникнути подразнень і запалень на шкірі, а також дбайливо прибере зайве волосся в зоні пахв і в зоні бікіні
Характеристики:
- Потужність: 3 Вт
- Живлення: Акумулятор, Мережа, USB
- Час заряджання: 8 годин
- Число швидкостей: 2
- Матеріал пінцетів: Метал
- Кількість насадок у комплекті: 2
Комплектація
- Епілятор VGR
- Насадки — 2 шт.
- Кабель USB для заряджання
- Інструкція
- Заводське подарункове паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SMT 14736 |
| гарантія | 1 місяць |
| Головки косметичні додаткові | Головка додаткова для гоління і тримінгу |
| Головки епілювальні знімні | Основна широка |
| Додаткові характеристики | З індикацією заряду |
| Джерело живлення | Мережа, акумулятор |
| Кількість пінцетів, шт. | 32 |
| Комплектація | Епілятор VGR, Насадки — 2 шт., Кабель USB для заряджання, Інструкція, Заводське подарункове паковання |
| Матеріал покриття пінцетів | Метал |
| Насадки | Бритвене |
| Насадки до эпилирующим голівках | Насадка для гоління і тримінгу |
| Очищення насадки | Під струменем води |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сфера використання | Побутової |
| Тип головки | Не плаваюча (стаціонарна) |
| Тип епілятора | Пінцетний |
| Тип епіляції | Суха |
- Ціна: 929 ₴











