Ліхтар акумуляторний ручний із сонячною батареєю YAJIA YJ-2836Т (1W+16 SMD LED)
Ліхтар + лампа акумуляторна від мережі та від сонця. Ліхтарик акумуляторний із сонячною панеллю YJ-2836T. Багатофункційний кемпінговий ліхтар YJ-2836T чудово підійде для використання в похідних умовах і не тільки.
YJ-2836T — це світлодіодна лампа, зі зручною ручкою, для перенесення або підвішування в наметі, над столом, над ганчіркою тощо. Ідеальний варіант автономного освітлення для походів, «дікого» відпочинку в наметах, риболовлі, пікніків, може використовуватися і на дачі, і в приватному будинку, і навіть у квартирі як резервне джерело світла.
Особливістю ліхтаря YAJIA YJ-2836T є наявність двох джерел світла: фронтальний LED-діод і 16 SMD діода для використання як кемпінговий фонаря. Батарея.
Комплектація: ліхтарик, шнур для заряджання від мережі 220 В
Розміри: L170, голØ78, корпØ95 ммК
орпус і зручна ручка переносного ліхтаря YAJIA YJ-2836T виготовлені з високоміцного, стійкого до механічних ударів, пластику.
Ліхтар живиться від вбудованого акумулятора ємністю 800mAh.
Зарядити його можна, ввімкнувши ліхтар у розетку 220 В, а також від сонячного світла, адже на ліхтарі є сонячна панель.
Повного заряду акумулятора досить приблизно 6 годин безперервної експлуатації.
Під час заряджання акумулятора не можна вмикати ліхтар.
На корпусі є індикатор заряду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yajia |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Способи зарядки | Від мережі 220 В |
| Артикул | 30150034 |
| Вага | 330 |
| Вид | Ручні |
| Заявлений час роботи | 5 годин |
| Джерело енергії | Акумулятор |
- Ціна: 310 ₴



